MVDr. Vendula Veselská

Od malička miluji zvířata. Když jsem se ve svých dvou letech ztratila u prababičky na statku z dohledu, bylo všem hned jasné kde mě hledat- v králíkárně, nebo v  kurníku, nebo u prasete a nebo u koz. A když jsem o pár let později na základní škole tvrdila, že budu veterinářka nebylo to nikomu divné. 

Už od osmi let jsem několikrát týdně docházela pomáhat ke koním. Chodila jsem na jazykovou základní školu, a i díky tomu jsem mohla již v 15 letech poprvé sama vyrazit na prázdniny do Anglie. Od té doby jsem každé letní prázdniny trávila na brigádách v zahraničí. V 17 letech jsem na dívčím skautském táboře učila celé léto jezdit děti na koni v Californii v USA. Další 4 léta jsem strávila s rodinou veterinářů, kteří měli 4 děti a 30+ koní v Irsku v Naas. Jmenovat bych mohla i další prázdninové brigády v Anglii nebo na Kypru.
Díky tomu mohu nabídnout našim klientům ošetření jejich mazlíčků s komunikací v angličtině.

Cestování se stalo hned po veterině mou druhou vášní a minulý rok jsem tento koníček dohnala k dokonalosti pomocí housesittingu. S našima holčičkama ( Viki a Ester) jezdíme po světě a hlídáme lidem domy a zároveň i jejich zvířátka. Je to úžasná zkušenost, kterou všem vřele doporučuji. 


Deset let jsem pracovala ve veterinární ordinaci Svahy ve Zlíně. A právě zde jsem se zamilovala do chirurgie, stomatologie a medicíny drobných savců. Což jsou obory, kterými žiju a budu se jim nadále věnovat i na naší klinice HappyVet.