MVDr. Petr Veselský

Od malička jsem byl rád mezi zvířaty, ať už to byli psi, kočky, králíci, morčata, ovce, kozy, krávy, slepice, prasata či rybičky.

Už na základní škole jsem věděl, že to co chci v životě dělat, je pomáhat zvířatům. Tauferova střední odborná škola veterinární v Kroměříži, pro mě byla jasná volba. Zde jsem začal sbírat první veterinární zkušenosti ať už přímo ve škole a nebo na praxích, kam jsme chodili. Po střední škole jsem pokračoval ve studiích na Veterinární univerzitě v Brně, která jsem dokončil v roce 2012.

Od té doby jsem pracoval na veterině ve Slušovicích. Zde jsem nabral velké množství zkušeností, ať už při práci v ordinaci, tak i při ošetřování všech druhů zvířat v zoo Zlín, kam jsem pravidelně jezdil, téměř deset let.

 V průběhu času jsem se začal zaměřovat na ortopedii a chirurgii.

Svou specializaci v ortopedii jsem prohloubil v roce 2019, kdy jsem složil náročné zkoušky a stal se tak jedním ze 43 specialistů v ČR na posuzování dědičných ortopedických vad (dysplazie kyčlí, loktů, ocd, ltv, spondylózy) a také na posuzování luxace pately.

Za více než 10 let, co se intenzivně věnuji chirurgii a ortopedii jsem provedl přes 8000 nejrůznějších chirurgických zákroků u všech možných druhů zvířat od savců, přes plazy až po ptáky. Z toho přes 1500 ortopedických zákroků zejména u psů a koček, ale také u králíků, morčat a ptáků.

Ve vlastní klinice se chci i nadále zlepšovat ve své specializaci a k tomu mít skvělý tým lidí, který bude táhnout za jeden provaz a vždy se nejlépe postará o vašeho zvířecího kamaráda.

HappyVet=HappyPet :)