MVDr. Jana Ambruzová

V roce 2012 jsem ukončila studium na fakultě veterinárního lékařství v Brně. Poté jsem absolvovala měsíční stáž na klinice pro malá zvířata v Rakousku ve městě Lustenau.

V září 2012 jsem nastoupila do ordinace Veterina Svahy ve Zlíně, kde se od té doby více zaměřuji na kardiologii malých zvířat a působím zde dodnes.

Od roku 2017 provozuji praxi ve své ordinaci na Lhotě u Malenovic.

Veterinární medicína je dynamicky se rozvíjející obor, a proto je mou snahou se neustále vzdělávat. Účastním se řady odborných seminářů a webinářů, jsem členem komory veterinárních lékařů, dále členem České asociace veterinárních lékařů malých zvířat a členem kardiologické sekce ČAVLMZ

Je pro mě velmi důležitá spokojenost Vaše ale hlavně Vašeho zvířete, a proto se snažím o individuální a lidský přístup ke každému z Vás.

Zvířata jsou můj život a práci s nimi beru jako poslání. Láska k němým tvářím mě provází od dětství. Mezi mé zájmy patří jezdectví, plavání, vycházky do přírody a hlavně společně strávený čas s mými dětmi a početnou zvířecí smečkou, kterou tvoří pes, kočky, koně, morčata, králíci a rybičky smile